Znamy pełną tracklistę albumu CupcakKe! Poznaj szczegóły krążka “Ephorize”

Amerykańska raperka Elizabeth Eden Harris, znana szerszej społeczności internetowej jako CupcakKe, obecnie przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu “Ephorize”, który swoją premierę będzie mieć już za tydzień. Do tej pory krążek promowały utwory “Exit” oraz “Cartoons”. Internetowa osobowość podzieliła się w ostatnich dniach z fanami szczegółami nadchodzącego wydawnictwa!

Album “Ephorize” to już trzeci krążek raperki CupcakKe, którego premiera zaplanowana jest na 5 stycznia 2018 roku. Raperka pochwaliła się kilka dni temu z fanami jego okładką oraz tytułem, o czym również pisaliśmy. Do tej pory nadchodzące wydawnictwo promowały utwory “Exit” oraz “Cartoons”, a na albumie znajdziemy łącznie piętnaście piosenek. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich krążków, tak i tym razem internetowa osobowość swoje najnowsze dzieło wyda własnym sumptem.


Warto wspomnieć, że CupcakKe uzyskała rozgłos w sieci za sprawą swoich utworów “Deepthroat” oraz “Vagina”, a wydany ponad rok temu mixtape “Cum Cake” został wyróżniony przez magazyn Rolling Stone na liście najlepszych rap albumów 2016 roku. Raperka gościnnie pojawiła się również w utworze wydanym przez Charli XCX na jej mixtape’ie. W oczekiwaniu na nowy album prezentujemy Wam utwory, które promują nadchodzący krążek. Nie możecie się doczekać?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus