Kolejna wersja nowego singla Eda Sheerana już w sieci! Posłuchaj utworu “Perfect” z udziałem Andrei Bocelliego

Brytyjski wokalista i autor tekstów Ed Sheeran w marcu tego roku powrócił z nowym albumem zatytułowanym “Divide”. Płyta odnosi jak dotąd spore sukcesy na światowych listach sprzedaży, a sam artysta od marca koncertuje w ramach trasy Divide Tour, na którą bilety cały czas bardzo dobrze się sprzedają. Jednocześnie Sheeran intensywnie promuje też kolejny singiel ze swojego hitowego wydawnictwa, który doczekał się właśnie swojej trzeciej odsłony.

Do tej pory najnowszą płytę Eda Sheerana zatytułowaną “Divide” promowały takie piosenki jak “Shape Of You”“Castle on the Hill” oraz “Galway Girl”. W ostatnim czasie do tego zacnego grona dołączył utwór “Perfect”, do którego powstał także teledysk.  Tydzień temu w ramach promocji piosenka wydana została również w drugiej wersji nagranej z muzyczną divą Beyoncé o wdzięcznym tytule “Perfect Duet”. Obecnie singiel brytyjskiego wokalisty pnie się na szczyty list przebojów, jednak Sheeran na tym nie zamierza poprzestawać i dziś w sieci zadebiutowała trzecia wersja utworu nagrana z włoskim tenorem Andreą Bocellim.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran już w sierpniu przyszłego roku wystąpi również w Polsce. Artysta zagra dwa koncerty 11 i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Warto także wspomnieć, że w Polsce krążek “÷” pokrył się platyną, a utwór “Perfect” doskonale radzi sobie na listach przebojów zdobywając kolejne certyfikacje. Jak Wam się podoba ta wersja singla “Perfect”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus