Nowy album Taylor Swift już w sprzedaży! Co na nim znajdziemy?

Już jest. Długo wyczekiwany album Taylor Swift “Reputation” trafił dziś do sprzedaży. Pierwszą zapowiedzią krążka został utwór “Look What You Made Me Do”, który w ciągu pierwszej doby osiągnął 43,2 miliony odtworzeń na YouTube. Na płycie znajdziemy piętnaście utworów. 

Wokalistka ma na koncie pięć albumów studyjnych: Taylor Swift, Fearless, Speak Now, Red oraz 1989. Album Fearless wydany w 2008 roku jest najczęściej nagradzaną płytą country w historii oraz najlepiej sprzedającym się albumem 2008 i 2009 roku w Stanach Zjednoczonych.

Nowy krążek Reputation ukazał się 10 listopada 2017 roku. Artystka skutecznie podkręcała atmosferę przed premierą albumu. Po wydaniu wspomnianego singla “Look What You Made Me Do” zaprezentowała single “…Ready For It?” i “Gorgeous” oraz “Call It What You Want”. 

Album dostępny jest w wersji standardowej oraz w dwóch wydaniach specjalnych, które znajdziecie wyłącznie w salonach Empik i na empik.comhttps://taylor.lnk.to/TSRepSpl1https://taylor.lnk.to/TSRepSpl2

Tracklista:

 1. …Ready For It?
 2. End Game (featuring Ed Sheeran and Future)
 3. I Did Something Bad
 4. Don’t Blame Me
 5. Delicat
 6. Look What You Made Me Do
 7. So It Goes…
 8. Gorgeous
 9. Getaway Car
 10. King Of My Heart
 11. Dancing With Our Hands Tied
 12. Dress
 13. This Is Why We Can’t Have Nice Things
 14. Call It What You Want
 15. New Year’s Day
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus