Marcus & Martinus zagrają w Polsce! Znamy szczegóły!

Marcus & Martinus wyruszają w 2018 roku w swoją pierwszą europejską trasę koncertową “Moments Tour”, a dziś dodatkowo ogłaszają siedem nowych miast na trasie: Zagrzeb, Lublana, Belgrad, Ateny, Praga, Linköping i… Warszawa! Bilety w cenach od 99 zł będą w sprzedaży od piątku, 24 listopada 2017, od godz. 12:00.

Podczas trasy Marcus & Martinus zagrają na wyprzedanych dużych arenach w Norwegii, Szwecji i Danii –  bilety na pierwsze koncerty rozeszły się w mniej niż 10 minut! Norwescy bliźniacy mają wyjątkowo lojalnych fanów w całej Europie. Młodzi artyści nie mogą się doczekać europejskiej trasy koncertowej!

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy dodać kolejne miasta do Moments Tour i nie możemy się doczekać, spotkania z naszymi fanami w różnych krajach – mówi Marcus Gunnarsen. – Mamy najlepszych fanów na świecie! Z niecierpliwością czekamy na występy dla nich, a nasze show podczas Moments Tour będzie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej  – dodaje Martinus Gunnarsen.

Koncerty zaczynają się w lutym, a Marcus & Martinus już rozpoczęli próby. Trasa koncertowa nosi tytuł taki jak ich ostatni krążek „Moments” o którym więcej przeczytacie tutaj.

KONCERT W POLSCE: 20 marca 2018 – Warszawa, Klub Stodoła

ceny biletów: miejsca stojące 99 złotych, balkon – 129 złotych.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus