Eurowizja 2018. Margaret będzie reprezentowała… Szwecję?!

Margaret z utworem “In My Cabana” wystartuje w szwedzkich eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji! Czy to oznacza, że wokalistka będzie reprezentowała właśnie Szwecję? Przypominamy, że artystka próbowała już swoich sił w polskich preselekcjach. Przegrała walkę jedynie z Michałem Szpakiem.

Informację o udziale Margaret potwierdzono podczas oficjalnej konferencji prasowej zorganizowanej przez telewizję SVT. Margaret została ogłoszona jedną z 28 uczestników “Melodifestivalen 2018”, festiwalu będącego szwedzkimi selekcjami do Eurowizji 2018. Potwierdzenie znalazło się także przed chwilą na profilu wokalistki.

Margaret wykona premierowo swój utwór podczas drugiego z czterech półfinałów, który odbędzie się 10 lutego 2018 w Göteborgu. Zgodnie z regulaminem “Melodifestivalen”, konkursowe piosenki nie mogą być opublikowane przed koncertem półfinałowym.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus