taylorswift-billboard

Album Taylor Swift najlepiej sprzedającym się krążkiem w USA w 2017 roku!

Ostatnie miesiące bez wątpienia należą do amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Po wydaniu singli “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It?” artystka wciąż nie schodzi z ust wszystkich portali muzycznych i nieustannie podkręca atmosferę wokół swojej nowej płyty. Premiera wydawnictwa “Reputation” odbiła się również szerokim echem w muzycznym show-biznesie. To wszystko przełożyło się na ogromny sukces komercyjny krążka! Jesteście ciekawi wyników?

Album “Reputation” to już szóste wydawnictwo amerykańskiej wokalistki Taylor Swift, które trafiło do sprzedaży cyfrowej i fizycznej 10 listopada tego roku nakładem wytwórni Big Machine Records. Krążek od początku typowany był na tegoroczny hit głównie za sprawą bardzo rozbudowanej i przemyślanej kampanii promocyjnej. W pierwszych czterech dniach od premiery, “Reputation” rozeszło się w samych Stanach Zjednoczonych w liczbie 1,05 miliona kopii i prawdopodobnie Taylor prześcignie samą siebie w ilości sprzedanych egzemplarzy poprzedni swój album “1989”, który w pierwszym tygodniu uzyskał imponującą liczbę 1,29 miliona sprzedanych krążków. Zarówno sama artystka jak i jej wytwórnia chcą mieć pewność co do pobicia rekordu sprzedaży poprzedniego wydawnictwa poprzez… obniżenie ceny specjalnej edycji magazynowej z 20 dolarów na 13 w ostatnim dniu sprzedaży pierwszego tygodnia.

Warto również wspomnieć, że “Reputation” jest pierwszym albumem od dwóch lat, który rozszedł się w nakładzie większym niż milion kopii  w Stanach Zjednoczonych, a poprzedni rekord należał do Adele i jej krążka “25” z 2015 roku. Przypomnijmy też, że poprzednim albumem Swift jest krążek “1989” z 2014 roku, który wygenerował takie hity jak “Shake It Off”, “Blank Space” czy “Bad Blood”. Premierowe wydawnictwo “Reputation” promują jak dotąd single “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It?”A czy Wy nabyliście już najnowszy krążek Taylor?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus