The Pussycat Dolls powrócą w 2018 roku? “Cieszą się, że będą mogły znów występować razem!”

Pamiętacie jeszcze popularną paręnaście lat temu grupę The Pussycat Dolls? Choć pewnie trudno w to uwierzyć, to od czasu szturmu Nicole Scherzinger i jej koleżanek na światowe listy przebojów z hitem “Don’t Cha” minęło już ponad dwanaście lat. Do 2009 roku dziewczyny stworzyły wspólnie wiele przebojów, jednak w wyniku nieporozumień zespół ostatecznie zakończył działalność. Nie wszystko jednak stracone, gdyż w przyszłym roku prawdopodobnie dojdzie do reaktywacji grupy!

Takiej wiadomości chyba nikt się nie spodziewał. Jeszcze niedawno (byłe?) koleżanki Nicole Scherzinger wypowiadały się o niej w bardzo negatywny sposób, zarzucając jej m.in. spychanie ich na drugi plan i śpiewanie w utworach ich partii. Teraz jednak to już najwyraźniej przeszłość, a dziewczyny są gotowe kolejny raz występować na jednej scenie. Tak przynajmniej twierdzi brytyjski oddział The Sun, zdaniem którego prace nad ich powrotem już trwają, a The Pussycat Dolls w pięcioosobowym składzie mają kolejny raz wyruszyć w trasę jeszcze w 2018 roku.

Dziewczyny dyskutowały nad powrotem na scenę już od paru lat i w końcu znalazły moment, w którym każdej z nich taka możliwość odpowiada. Wciąż nie wiadomo czy będzie to cała trasa czy jedynie kilka gościnnych występów, ale członkinie grupy są podekscytowane perspektywą bycia kolejny raz razem na scenie. Czują, że to ten moment kiedy odkładają nieporozumienia na bok i celebrują powstanie swoich genialnych piosenek. Mają też nadzieję na zaprezentowanie fanom nowego materiału oprócz swoich dotychczasowych hitów. W 2009 roku dziewczyny po prostu się rozeszły i miała to być jedynie przerwa w ich karierze, więc sądzą, że to dobry pomysł.

Czy dziewczyny faktycznie się dogadały i w przyszłym roku faktycznie czeka nas powrót The Pussycat Dolls? Tego dowiemy się zapewne już wkrótce, jednak jak dotąd żadna oficjalna deklaracja ani daty nie padły. Przypomnijmy, że były również plany reaktywacji grupy z zupełnie innym składem i bez udziału Nicole Scherzinger, jednak zakończyły się one spektakularną porażką. Warto wspomnieć, że grupa w czasie swojej działalności wydała łącznie dwa albumy: “PCD” z 2005 roku oraz “Doll Domination” z 2008 roku.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus