Taylor Swift przedstawia kolejny teledysk z albumu “Reputation”! Zobacz klip do “…Ready For It?”

Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Po wydaniu nowego singla “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It?” i “Gorgeous” artystka wciąż nie schodzi z ust wszystkich portali muzycznych i nieustannie podkręca atmosferę wokół swojej nowej płyty. Premiera jej kolejnego wydawnictwa zbliża się wielkimi krokami, a wokalistka oczywiście nie zwalnia tempa i właśnie zaprezentowała teledysk do kolejnej piosenki z “Reputation”.

Piosenka “…Ready For It?” została kilka dni temu kolejnym oficjalnym singlem z najnowszego albumu Taylor Swift, który ukazać się ma już 10 listopada nakładem wytwórni Big Machine Records. Za jej produkcję odpowiedzialni byli Max Martin, Shellback oraz Ali Payami, którzy kilka miesięcy temu pomagali również w tworzeniu wydawnictwa Katy Perry “Witness”. Po kilku zapowiedziach teledysk do utworu w reżyserii Josepha Kahna trafił do sieci 27 października. Klip może być zaskoczeniem dla fanów artystki, a ona sama postanowiła postawić tym razem na różnorakie referencje do kultury sci-fi oraz anime.

Czy “Reputation” faktycznie będzie tak udanym powrotem jak spodziewają się media? Są na to duże szanse, jednak przekonamy się o tym już w listopadzie, kiedy to album oficjalnie trafi do sprzedaży. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Swift zamyka album “1989” z 2014 roku, który wygenerował takie hity jak “Shake It Off”, “Blank Space” czy “Bad Blood”. Teledysk do singla “…Ready For It?” prezentujemy Wam poniżej! Myślicie, że “Reputation” faktycznie otworzy zupełnie nową erę w karierze Taylor?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus