Shawn Mendes pracuje nad swoim trzecim albumem

Shawn Mendes rozpoczął już pracę nad następcą swojego bardzo dobrze przyjętego krążka “Illuminate”. Potwierdza to zdjęcie na Twitterze wokalisty.

Shawn Mendes opublikował na swoim Twitterze zdjęcie z podpisem “Album 3”. Wokalista potwierdza tym samym, że zaczął już pracę nad swoim trzecim albumem.

Oba poprzednie krążki wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego krążka znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100. Nic więc dziwnego, że wokalista nie osiadł na laurach i już rozpoczął pracę nad kontynuacją swoich dobrze przyjętych albumów.

Za wszystkie ostatnio wydane single Shawna odpowiedzialny był producent Teddy Geiger, który pracował również między innymi z One Direction, Jamesem Bluntem czy Maroon 5. Po zdjęciach publikowanych przez Geigera na Instagramie, można wywnioskować, że będzie on również producentem najnowszego albumu Mendesa.

Kto już nie może się doczekać?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus