alanwalker-allfallsdown

Noah Cyrus w najnowszym utworze Alana Walkera! Zobacz klip do piosenki „All Falls Down”

Norweski DJ i producent muzyczny Alan Walker szturmem podbił listy przebojów swoim największym jak dotąd hitem „Faded”. Artysta nie zwalnia tempa i co jakiś czas prezentuje kolejne premierowe kompozycje. Jedną z nich jest właśnie najnowszy singiel nagrany we współpracy m.in. z młodą i znaną amerykańską wokalistką Noah Cyrus!

Utwór „All Falls Down” to najnowszy singiel norweskiego producenta Alana Walkera, który został nagrany we współpracy z wokalistką Noah Cyrus i producentem Digital Farm Animals. Piosenka miała swoją premierę wraz z towarzyszącym jej teledyskiem 26 października w serwisie YouTube, trafiła też ona do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych. Klip do utworu został nakręcony w Chorwacji, Czarnogórze oraz Bośni i Hercegowinie, a za jego reżyserię odpowiada Kristian Berg.

allfallsdownokladka

Alan Walker / Mer Musikk

Przypomnijmy, że norweski producent i DJ Alan Walker pomimo swojego młodego wieku (20 lat) ma na swoim koncie kilka hitów radiowych, tj. „Faded”, „Sing Me to Sleep” czy „Alone”, które zostały łącznie odtworzone w serwisie Spotify ponad 350 milionów razy. Natomiast wokalistka Noah Cyrus zaprezentowała do tej pory trzy single z nadchodzącego krążka: „Make Me (Cry)”„Stay Together” oraz „Again”. Według wstępnych informacji Cyrus skupia się obecnie nad kompletowaniem materiału, a album zatytułowany „NC-17” ma mieć swoją premierę w niedalekiej przyszłości. Teledysk do ich wspólnego singla „All Falls Down” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba efekt współpracy producenta z wokalistką?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus