Najnowszy album Kelly Clarkson już w sprzedaży! Posłuchaj w całości płyty “Meaning of Life”

Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson powraca ze swoim ósmym studyjnym wydawnictwem! Po zmianie wytwórni i poszukiwaniu muzycznej drogi artystka skompletowała materiał na swoją nową płytę, która ma być początkiem zupełnie nowego rozdziału w jej karierze. Dziś album oficjalnie trafia do sprzedaży fizycznej oraz cyfrowej, a także do serwisów streamingowych, gdzie możecie posłuchać wydawnictwa w całości!

Album “Meaning of Life” to już ósme studyjne wydawnictwo Kelly Clarkson, które ukazało się na rynku 27 października nakładem wytwórni Atlantic Records. Na płycie znajdziemy łącznie czternaście premierowych kompozycji, w tym wydane jeszcze we wrześniu single “Love So Soft” oraz “Move You”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami płyta jest zupełnie nowym rozdziałem w jej karierze, a muzycznie oscyluje ona w granicach muzyki pop oraz soul. Nad albumem artystka pracowała m.in. z takimi producentami jak Jesse Shatkin, Greg Kurstin, Nick Ruth czy duet The Monach. Warto wspomnieć, że Kelly ponownie osobiście uczestniczyła w procesie tworzenia tekstów niektórych z utworów oraz jest tym razem jednym z dwóch głównych producentów wykonawczych płyty.

Kelly Clarkson - Meaning of Life cover

Kelly Clarkson / Atlantic Records

Tracklista:

 1. A Minute (Intro)
 2. Love So Soft
 3. Heat
 4. Meaning of Life
 5. Move You
 6. Whole Lotta Woman
 7. Medicine
 8. Cruel
 9. Didn’t I
 10. Would You Call That Love
 11. I Don’t Think About You
 12. Slow Dance
 13. Don’t You Pretend
 14. Go High

Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Kelly Clarkson zamyka wydany jeszcze pod szyldem wytwórni RCA Records album „Piece by Piece”, który promowany trzy single: “Hearbeat Song”“Invincible” oraz hitowe “Piece by Piece”. Najnowszej płyty wokalistki możecie oczywiście posłuchać w jednym z poniższych linków! Jak Wam się podoba “Meaning of Life”? Udany powrót?

Udostępnij na Google Plus