kasianova-zamykamserce

Kasia Nova z nowym teledyskiem. W roli głównej gwiazdor Pierwszej Miłości

Kasia Nova, a właściwie Katarzyna Brodowska, to polska wokalistka i autorka tekstów, która w przeszłości znana była z tanecznych, popowych piosenek wydanych na debiutanckim albumie “Nova”. Powrót wokalistki do muzycznego show-biznesu jest świeżym startem zarówno wizerunkowym jak i stylistycznym. Najnowszy singiel pokazuje
zupełnie inną stronę muzycznej wrażliwości Kasi Novej!

Piosenka “Zamykam Serce” jest pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo wokalistki, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku. Teledysk do najnowszego singla miał swoją premierę 13 października w serwisie YouTube, a w samym klipie poza Kasią Novą zagrał znany aktor Krzysztof Wieszczek, którego kojarzyć można z takich seriali jak: “Pierwsza Miłość”, “Na Wspólnej” czy “Przyjaciółki”. Sama artystka swoją przerwę od muzyki tłumaczy koniecznością nabrania dystansu i przemyślenia dalszej drogi w swojej karierze muzycznej. Jak tłumaczy, dzięki tej przerwie dorosła oraz dojrzała, a czas ten przełożył się na nowe doświadczenia.

Przypomnijmy, że debiutancka płyta Kasi Novej zatytułowana “Nova” promowały takie utwory jak “Devil” i “Broken Wings”. Wokalistka w swojej karierze może się pochwalić nagraniem duetu ze światową gwiazdą, z solistą Modern TalkingThomasem Andersem, czy utworem “Shake it” nagrała ze światową gwiazdą Martinem Cintronem, wokalistą No Mercy. Teledysk do najnowszego singla Kasi Novej “Zamykam Serce” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus