Teledysk do wspólnego utworu Zayna i Sii debiutuje w sieci! Zobacz klip do singla “Dusk Till Dawn”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Przez ostatnie miesiące artysta skupił się co prawda głównie na innych aktywnościach zawodowych, jednak po wydanym w marcu singlu „Still Got Time” wielu fanów nieprzerwanie czeka na nowy album, który będzie nam dane usłyszeć podobno już wkrótce. Tymczasem jednak do sieci trafił teledysk zrealizowany do jego najnowszego utworu!

„Dusk Till Dawn” to efekt współpracy Zayna oraz australijskiej piosenkarki Sii, który trafił ostatecznie do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 7 września. Na ten moment nie wiemy jeszcze czy utwór zwiastuje nadchodzący album któregoś z artystów, czy jest to jedynie projekt poboczny bądź zrealizowany na specjalne potrzeby. Do singla powstał także oficjalny teledysk w reżyserii Marca Webba, który zadebiutował w sieci wraz z premierą samego utworu. W wizualnej odsłonie “Dusk Till Dawn” oprócz Zayna możemy zobaczyć także aktorkę Jemimę Kirke.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna Malika zamyka wydany w zeszłym roku album „Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ostatnim singlem wokalisty był do niedawna natomiast wydany w tym roku duet z kanadyjskim raperem PartyNextDoorem zatytułowany „Still Got Time”. Teledysk do utworu “Dusk Till Dawn” prezentujemy poniżej. Jak Wam się podoba efekt współpracy Zayna i Sii?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus