taylorswift-billboard

Taylor Swift zdominowała czołówkę listy Billboardu!

Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Po nagłym usunięciu wszelkich treści z profilów kont społecznościowych oraz wydaniu nowego singla “Look What You Made Me Do” artystka nie schodzi z ust wszystkich portali muzycznych. Po niedługim czasie Swift idąc za ciosem zapowiedziała również wydanie albumu oraz zaprezentowała kolejną piosenkę “…Ready For It?”. Wszystko to dało swój efekt na listach przebojów!

Najnowsze piosenki amerykańskiej wokalistki Taylor Swift od samego początku typowane były na hity najbliższych tygodni w rozgłośniach radiowych i list przebojów. Młoda gwiazda obecnie zdominowała czołówkę listę amerykańskiego Billboardu swoimi singlami “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It” zajmując odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce. Taylor przygotowuje się obecnie do wydania swojego szóstego albumu studyjnego “Reputation”, który zostanie wydany 10 listopada tego roku nakładem wytwórni Big Machine Records. W oczekiwaniu na premierę, artystka prawdopodobnie zaprezentuje jeszcze kilka utworów z krążka, które mogą dołączyć do grona swoich kolegów z czołówki Billboardu.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Taylor Swift zamyka album “1989” wydany jeszcze w 2014 roku, z którego pochodzącą m.in. takie hity jak “Shake It Off” czy “Bad Blood” i który zdobył nagrodę Grammy. Czy podobają Wam się najnowsze utwory Taylor?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus