Rebecca Black zdradza szczegóły debiutanckiej EP-ki! Poznaj szczegóły wydawnictwa “RE / BL”

Amerykańska wokalistka i YouTuberka Rebecca Black po wydaniu najnowszego singla “Heart Full Of Scars” zapowiedziała również wydanie EP-ki, której będzie mieć swoją premierę jeszcze w tym miesiącu! Choć trudno w to uwierzyć, to debiutancki singiel gwiazdy internetu, “Friday”, miał swoją premierę jeszcze w 2011 roku. Od tego czasu jednak dużo się zmieniło, a sama artystka dojrzała i do tej pory wydała kilka singli.

Nadchodząca EP-ka Black zatytułowana “RE / BL” trafi do sprzedaży 15 września w serwisach cyfrowych i streamingowych. Jest to pierwsze tak duże wydawnictwo na koncie wokalistki, które zostanie wydane jej własnym sumptem. W skład “RE / BL” wejdą opublikowane wcześniej single: “The Great Divide”, “Foolish” oraz najnowszy “Heart Full of Scars”. Rebecca Black zapowiedziała również trasę koncertową promującą gdzie odwiedzi kilkanaście największych miast Stanów Zjednoczonych.

Tracklista:

  1. Heart Full of Scars
  2. Foolish
  3. Wasted Youth
  4. Satellite
  5. The Great Divide (Crash Cove Remix)
  6. The Great Divide
Rebecca Black - RE / BL okladka

Rebecca Black

Przypomnijmy, że ostatnim singlem Black jest “Heart Full of Scars”, który miał swoją premierę wczoraj wraz z zapowiedzią EP-ki “RE / BL”. Sama wokalistka zdobyła rozgłos dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi “Friday”, który stał się hitem Internetu. Najnowszej piosenki artystki możecie posłuchać poniżej! Jesteście ciekawi nadchodzącego wydawnictwa Black?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus