Hailee Steinfeld i Alesso łączą siły we wspólnym utworze! Posłuchaj premierowego utworu “Let Me Go”

Amerykańska wokalistka Hailee Steinfeld od kilkunastu miesięcy nieustannie buduje swoją pozycję w popowym świecie. Niedawno w ręce fanów trafił jej nowy singiel “Most Girls”, który dotarł jak dotąd do 58 miejsca listy Billboard Hot 100, a kilka dni temu czekała już na nich kolejna niespodzianka od młodej artystki! Posłuchajcie efektów współpracy wokalistki z Alesso, wattem i zespołem Florida Georgia Line, który właśnie zadebiutował w sieci!

Piosenka “Let Me Go” jest wspólnym projektem wokalistki Hailee Steinfeld oraz DJ-a i producenta Alesso, w którym gościnnie usłyszymy także watta oraz bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych zespół Florida Georgia Line. Celem nagrania było połączenie popu z innymi gatunkami muzyki, m.in. EDM czy country, za które odpowiedzialni byli wszyscy współautorzy kompozycji. Utwór zadebiutował w sprzedaży cyfrowej i serwisach streamingowych 7 września.

Przypomnijmy, że Hailee Steinfeld znana jest popowej publiczności głównie z hitowych kompozycji “Love Myself” oraz “Starving”, a niedawno w ręce trafił także jej najnowszy singiel “Most Girls”. Alesso natomiast ma na swoim koncie wydany w 2015 roku album “Forever”, od premiery którego wydał już łącznie sześć singli. Utworu “Let Me Go” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus