Sylwia Lipka zapowiada wydanie nowego albumu “Fala”

„Uskrzydlasz Mnie” oraz „Fly To Sky” to pierwsze single z nadchodzącego albumu Sylwii Lipki „Fala”. To już drugi album w dorobku artystki, tym razem wydanie będzie dwupłytowe i w dwóch wersjach językowych. Sylwia nagrała 10 utworów w języku polskim i przetłumaczyła je na język angielski.

Klipy do utworów będzie można zobaczyć już w środę od godziny 12:00, ale fani mogą ich posłuchać już w serwisach cyfrowych. Utwór „Uskrzydlasz Mnie” po kilku godzinach od premiery znalazł się w iTunes na 4. miejscu najczęściej słuchanych kawałków. W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce.

1 lipca 2016 roku ukazała się debiutancka płyta wokalistki “Szklany Sen”, która od razu znalazła się na 2. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus