Nowy klip Cathedrals inspirowany kultowym „Flashdance”

Znacie Cathedrals? Ten kalifornijski zespół wydał niedawno teledysk do swojego najnowszego singla „Try to Fight”, który inspirowany jest takimi filmowymi klasykami z lat ’80 jak „Flashdance” czy „Dirty Dancing”.

„Try to Fight” to drugi po „Don’t Act Like A Stranger” singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Cathedrals. Na Spotify dostępne są także dwie inne nowe piosenki z nowej płyty: „With You” oraz „Autumn Split”.

Taneczny teledysk do singla wyreżyserował Jesse Fleece, a choreografię ułożyła Denna Thomsen (współodpowiedzialna za choreografię do klipu Sia „Elastic Heart”).

„Try To Fight” powstało kiedy wreszcie, po długiej przerwie, spotkaliśmy się w studiu nagraniowym i dzieliliśmy się pomysłami oraz tym co napisaliśmy przez ten czas. Przypadkowo melodia, którą wymyśliła Brodie, idealnie pasowała do instrumentala, który przygotował Johnny. ” – Cathedrals o singlu „Try to Fight”.

Na chwilę obecną dyskografię zespołu zamyka EPka”Cathedrals” wydana w 2014 roku.

Zobaczcie sami i koniecznie przesłuchajcie inne piosenki Cathedrals.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus