Macklemore i Lil Yachty prezentują teledysk do wspólnego singla! Zobacz klip do utworu „Marmalade”

Amerykański raper Macklemore przygotowuje się obecnie do wydania swojego pierwszego solowego wydawnictwa od ponad dwunastu lat. Znany z duetu Macklemore & Ryan Lewis artysta postanowił jakiś czas temu kolejny raz postawić na działalność solową i zaprezentować światu swój drugi studyjny krążek, nad którym prace podobno wciąż trwają. W ramach oczekiwania na płytę raper oddał niedawno w ręce fanów swój kolejny singiel, a dziś do sieci trafił także zrealizowany do niego teledysk.

Singiel „Marmalade” to kolejny po wydanym niedawno utworze „Glorious” przedsmak najnowszego wydawnictwa Macklemore’a, które ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Bendo. Gościnnie w piosence pojawia się także raper Lil Yachty, który współtworzył napisany do niej tekst. Oficjalny teledysk do singla zadebiutował w sieci 2 sierpnia, a jego reżyserem jest tym razem Jason Koenig, który odpowiedzialny był m.in. za klip do wspólnej piosenki Macklemore’a i Ryana Lewisa „Can’t Hold Us”.

Przypomnijmy, że dotychczasową karierę artystyczną Macklemore’a zamyka wydane z Ryanem Lewisem wydawnictwo „This Unruly Mess I’ve Made”, które trafiło na sklepowe półki w lutym zeszłego roku. Płytę promowały single „Downtown” i „Dance Off”, z których pierwszy dotarł ostatecznie do dwunastego miejsca na amerykańskiej liście Billboard Hot 100. Teledysk do piosenki „Marmalade” zobaczyć możecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus