Katy Perry prezentuje nowy teledysk! Zobacz klip do utworu “Swish Swish” z udziałem Nicki Minaj

Amerykańska wokalistka Katy Perry jest obecnie w trakcie promocji związanych z jej najnowszym albumem zatytułowanym „Witness”. Krążek odnosi jak dotąd spore sukcesy na światowych listach sprzedaży, a sama artystka po krótkiej przerwie wróciła już do pracy nad kolejnymi projektami związanymi z wydawnictwem. Jednym z nich jest teledysk do najnowszego singla Perry, który po wielu zapowiedziach właśnie zadebiutował w sieci!

Singiel „Swish Swish” jest najnowszą jak dotąd kompozycją promującą najnowszy album Katy Perry zatytułowany „Witness”, który trafił do sprzedaży jeszcze w czerwcu tego roku. W piosence usłyszymy także raperkę Nicki Minaj, a sam utwór był także swego czasu przedpremierowym bonusem do zamówień na cyfrową wersję płyty przed jej oficjalną datą wydania. Do „Swish Swish” powstało już lyric video, którego gwiazdą została brazylijska piosenkarka i celebrytka Gretchen, jednak fani doczekali się również do niego oficjalnego teledysku, który miał swoją premierę 24 sierpnia w godzinach porannych.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że za promocje związane z singlem Katy zabrała się dość późno – w czerwcu jako jej nowy singiel wybrano już podobno kawałek „Save as Draft”, jednak to „Swish Swish” dotarł jakiś czas temu do pierwszego miejsca na amerykańskiej liście Billboard Dance Club Songs i plany najwyraźniej uległy zmianie. Dużo mówi się także o walce o rozgłos klipu Perry z nową piosenką Taylor Swift, która jeszcze dziś planuje premierę pierwszego singla ze swojego najnowszego wydawnictwa. Teledysk do “Swish Swish” możecie zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba? Warto było czekać?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus