NIESPODZIANKA: Nowa piosenka Keshy JUŻ JEST! Zobacz klip do premierowej kompozycji “Praying”!

Wielki muzyczny powrót amerykańskiej wokalistki Keshy powoli staje się faktem! Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęło artystce na batalii sądowej z jej byłym producentem Dr Lukiem, który w ostatnim czasie oficjalnie opuścił wytwórnię, a sama Kesha skupiła się na dopracowywaniu nowych kompozycji na swoje kolejne wydawnictwo. Na jej nową muzykę przyszło nam więc ostatecznie czekać prawie pięć lat, jednak dziś sytuacja wreszcie uległa zmianie!

Piosenka “Praying” jest prawdopodobnie pierwszą zapowiedzią nowego krążka Keshy, który ukazać się ma jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Sony Music. Warstwa liryczna utworu powstała podobno we współpracy z Ryanem Lewisem z duetu Macklemore & Ryan Lewis, jednak fakt ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Premiera kompozycji odbyła się 6 lipca wraz z teledyskiem, a o wydaniu “Praying” Kesha poinformowała wcześniej swoich fanów poprzez serię krótkich filmików dodanych na jej konta w serwisach społecznościowych. Nie wiemy jeszcze jakie plany wokalistka ma wobec utworu “Woman”, o którym świat dowiedział się jeszcze w zeszłym tygodniu.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem w karierze Keshy jest płyta “Warrior” z listopada 2012 roku, która powstała jeszcze w całości we współpracy z Dr Lukiem pod szyldem wytwórni Kemosabe. Rok temu artystka wyruszyła także w trasę koncertową Kesha and the Creepies: Fuck the World Tour, podczas której zapowiadano, że premierowy materiał wokalistki usłyszymy już wkrótce: jak widać dotrzymała ona słowa i już niedługo ponownie będziemy mogli być częścią jej muzycznego świata. Trzymacie kciuki za Keshę?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus