Macklemore prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu! Posłuchaj „Marmalade” z udziałem Lil Yachty’ego

Amerykański raper Macklemore przygotowuje się obecnie do wydania swojego pierwszego solowego wydawnictwa od ponad dwunastu lat. Znany z duetu Macklemore & Ryan Lewis artysta postanowił jakiś czas temu kolejny raz postawić na działalność solową i zaprezentować światu swój drugi studyjny krążek, nad którym prace podobno wciąż trwają. W ramach oczekiwania na płytę raper oddał właśnie w ręce fanów swój kolejny singiel, w którym towarzyszy mu także inny, bardzo popularny ostatnio gość.

Singiel „Marmalade” to kolejny po wydanym niedawno utworze „Glorious” przedsmak najnowszego wydawnictwa Macklemore’a, które ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Bendo. Gościnnie w piosence pojawia się także raper Lil Yachty, który współtworzył napisany do niej tekst. Teledysk do singla pojawi się zapewne już wkrótce, jednak w tym momencie nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na jego temat.

Macklemore - Marmalade feat. Lil Yachty

Macklemore / Lil Yachty / Bendo

Przypomnijmy, że dotychczasową karierę artystyczną Macklemore’a zamyka wydane z Ryanem Lewisem wydawnictwo „This Unruly Mess I’ve Made”, które trafiło na sklepowe półki w lutym zeszłego roku. Płytę promowały single „Downtown” i „Dance Off”, z których pierwszy dotarł ostatecznie do dwunastego miejsca na amerykańskiej liście Billboard Hot 100. Piosenki „Marmalade” posłuchać możecie w jednym z poniższych linków. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus