Kolejny premierowy utwór od Keshy już jutro! Poznaj szczegóły singla “Woman”

Wielki muzyczny powrót amerykańskiej wokalistki Keshy powoli staje się faktem! Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęło artystce na batalii sądowej z jej byłym producentem Dr Lukiem, który jednak ostatecznie pozostał osobą decyzyjną w sprawie jej kariery, a sama Kesha skupiła się na dopracowywaniu nowych kompozycji na swoje kolejne wydawnictwo. Na jej nową muzykę przyszło nam więc ostatecznie czekać prawie pięć lat, jednak sytuacja uległa zmianie wraz z wydanym tydzień temu singlem “Praying”, a to nie koniec niespodzianek!

Piosenka “Woman” będzie już drugą oficjalną zapowiedzią nowego albumu Keshy zatytułowanego “Rainbow”, który trafi do sprzedaży już 11 sierpnia nakładem wytwórni Kemosabe oraz RCA Records. O istnieniu utworu fani mogli się dowiedzieć jeszcze na tydzień przed oficjalną informacją o powrocie wokalistki, a wszystko za sprawą przecieków, które swego czasu obiegły sieć. Wiadomo już, że do singla “Woman” powstał teledysk, który reżyserowali sama artystka wraz z jej bratem Loganem, a całość utrzymana jest bardziej w klimacie muzyki country niż nowoczesnego popu. Piosenka z gościnnym udziałem The Dap-Kings Horns będzie miała swoją premierę już jutro, co potwierdza możliwość wyszukania jej już w serwisie Shazam.

Informacja o nowym singlu Keshy w serwisie Shazam

Kesha / Shazam

Kesha - Woman cover

Kesha / Kemosabe / RCA Records / Sony Music

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem w karierze Keshy jest płyta „Warrior” z listopada 2012 roku, która powstała jeszcze w całości we współpracy z Dr Lukiem pod szyldem wytwórni Kemosabe. Rok temu artystka wyruszyła także w trasę koncertową Kesha and the Creepies: Fuck the World Tour, podczas której zapowiadano, że premierowy materiał wokalistki usłyszymy już wkrótce: jak widać dotrzymała ona słowa! Trzymacie kciuki za Keshę? Czekacie na jej nowy utwór?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus