Kesha wydała “Praying” za zgodą Dr. Luke’a? “W jej kontraktowych obligacjach nic się nie zmieniło”

Amerykańska wokalistka Kesha powróciła właśnie ze swoim doskonale przyjętym singlem “Praying”. Nowy, dojrzalszy wizerunek oraz zmiany muzyczne zostały docenione zarówno przez krytyków jak i samych fanów, którzy uwierzyli, że Sebert najgorsze ma już za sobą i na swoim nowym albumie pokaże zupełnie inną stronę swojej artystycznej osobowości. Niestety wygląda na to, że sytuacja wygląda trochę inaczej niż może się wydawać, a Dr. Luke wciąż ma kontrolę nad karierą wokalistki.

Gdy Kesha powróciła ze swoim nowym singlem “Praying” oraz zapowiedziała wydanie krążka “Rainbow” wielu fanów było przekonanych, że jest to koniec problemów artystki, która została ostatecznie odcięta od toksycznego producenta. Niestety rzeczywistość jest inna, o czym uświadomili czytelników magazynu Billboard prawnicy Dr. Luke’a – zgodnie z opublikowanym przez nich oświadczeniem Lukasz Gottwald wciąż jest w sprawie kariery Keshy osobą decyzyjną i album “Rainbow” ukaże się za jego zgodą.

W kontraktowych obligacjach Keshy dotyczących nagrań nie doszło do żadnej zmiany – nie udało jej się wygrać żadnej ze spraw sądowych ani uniknąć zapisanych w umowach zobowiązań. Kesha od początku miała możliwość nagrywania nowej muzyki, jednak konsekwentnie odmawiała. Teraz, zgodnie z zapisami w kontrakcie, jej album zostanie wydany za zgodą Dr. Luke’a poprzez Kemosabe – wytwórnię, która istnieje w porozumieniu pomiędzy Gottwaldem, a Sony.

Wygląda więc na to, że formalnie kwestia wolności artystycznej Keshy wciąż pozostaje dyskusyjna. Dodatkowo cały czas w toku jest również postępowanie wobec artystki, którą Gottwald pozwał o zniesławienie w związku z jej oskarżeniami dotyczącymi molestowania seksualnego i psychicznego znęcania. Przypomnijmy, że nowy studyjny album Keshy, “Rainbow”, trafi do sprzedaży już 11 sierpnia nakładem wspomnianej wyżej wytwórni Kemosabe, RCA Records oraz Sony Music.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus