dualipanewrulesteledysk

Dua Lipa prezentuje teledysk do nowego singla! Zobacz klip do utworu “New Rules”

Brytyjska wokalistka Dua Lipa po dużym sukcesie singla “Be the One”, który przyniósł jej rozpoznawalność oraz niedawno wydanym debiutanckim albumie nie spoczywa na laurach i kontynuuje promocje najnowszego wydawnictwa. Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk artystki do utworu “New Rules”!

Piosenka “New Rules” jest już siódmym singlem z albumu artystki, którego promocją oraz dystrybucją zajęła się wytwórnia Warner Music Group. Krążek “Dua Lipa” po kilkukrotnym przekładaniu został ostatecznie wydany 2 czerwca tego roku i spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Najnowszy singiel wokalistki został wyprodukowany przez Iana Kirkpatricka, który współpracował już wcześniej z takimi artystami jak Selena Gomez, Britney Spears czy Jason Derulo. Klip do piosenki miał swoją premierę 7 lipca na oficjalnym kanale artystki w serwisie YouTube.

Warto wspomnieć, iż Dua Lipa zaszczyciła nas swoją obecnością i po raz pierwszy zagrała koncert w Polsce podczas festiwalu Open’er Festival, który odbył się 1 lipca w Gdyni. Teledysk do piosenki “New Rules” możecie obejrzeć poniżej. Wróżycie jej kolejny hit?

Udostępnij na Google Plus