Demi Lovato rozprawia się z hejterami w singlu “Sorry Not Sorry”! Posłuchaj nowej piosenki artystki

Demi Lovato, wbrew swoim wcześniejszym zapewnieniom, że rok 2017 spędzi z dala od mediów i przemysłu muzycznego, potwierdziła niedawno, że pracuje obecnie nad swoim nowym materiałem. Artystka w zeszłym roku wydała swój najnowszy singiel „Body Say”, jednak nie szły z nim w parze żadne większe działania promocyjne ani deklaracje związane z nową płytą. Nowa era w jej karierze jest jednak dużo bliżej, niż mogłoby się nam wydawać: jej nowy singiel właśnie zadebiutował w sieci!

Utwór „Sorry Not Sorry” (promowany wcześniej jako „SNS” na jej mediach społecznościowych) to prawdopodobnie pierwszy singiel z zapowiadanego szóstego albumu Demi Lovato. Piosenka zadebiutowała w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej 11 lipca, a zrealizowany do niej teledysk ukazać się ma już wkrótce. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Lovato zapowiadała wydanie swojego kolejnego singla mówiąc, że jest on w tym momencie jej ulubioną nową piosenką, a niedługo później wspomniała również, że będzie to utwór zadedykowany jej hejterom, co właśnie się potwierdziło:

To pierwsza z wielu piosenek nad którymi pracowałam i nie mogę się doczekać aż będziecie mogli usłyszeć też pozostałe. Mam nadzieję, że ten kawałek spowoduje, że wstaniecie ze swoich siedzeń i będziecie tańczyć jak nigdy dotąd. To hymn dla wszystkich, którzy kiedykolwiek doświadczyli hejtu i nauczyli się być ponad to.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album „Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album, a niedawno potwierdziła także prace nad swoim kolejnym wydawnictwem. Piosenki “Sorry Not Sorry” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy album Demi?

Udostępnij na Google Plus