Carly Rae Jepsen o swoim nowym albumie: “Nie wiem kiedy się ukaże! Nie czuję jeszcze presji wytwórni”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Carly Rae Jepsen skupia się obecnie na pracach nad materiałem na swój czwarty studyjny album. Po zaprezentowanej w zeszłym roku reedycji krążka „E•MO•TION” artystka skupiła się na pracach nad swoim nowym materiałem, a niedawno w ręce fanów trafiła niepublikowana dotąd kompozycja “Cut to the Feeling”. Na przedsmak premierowych kompozycji Jepsen przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż, jak sama stwierdziła, nie czuje jeszcze presji wytwórni w temacie kolejnego wydawnictwa… Zawiedzeni?

Na nową płytę Carly Rae Jepsen fani czekają już ponad dwa lata – właśnie tyle czasu temu ukazał się doskonale przyjęty krążek „E•MO•TION”, który rok później doczekał się również swojej reedycji. W najnowszym wywiadzie artystki dla portalu Mashable Jepsen podzieliła się co prawda pierwszymi szczegółami swojego najnowszego wydawnictwa, jednak potwierdziła jednocześnie, że nie wie kiedy płyta trafi do sprzedaży. Co więcej, zgodnie ze słowami wokalistki, nie czuje ona jeszcze presji ze strony wytwórni ani jej managementu i zamierza w spokoju skomponować tyle utworów ile zdoła zanim to nastąpi.

Myślę, że część mnie jest bardzo przywiązana do brzmienia rodem z lat osiemdziesiątych, jednak lubię się buntować przeciwko temu, co już kiedyś robiłam. Chcę dawać z siebie wszystko i dokładnie tak jest ze wszystkim co napisałam na nowy album, jakikolwiek on będzie. (…) W tym momencie moją pracą nie jest definiowanie tego co tworzę, ale pisanie tego co wydaje mi się słuszne w sposób, który wydaje mi się najbardziej ekscytujący.

Nie mam pojęcia kiedy ukaże się album! (śmiech) Będę wiedziała kiedy poczuję, że to “to” i jest gotowy. Jestem pewna, że prędzej czy później moja wytwórnia i management zaczną mi mówić żebym się pospieszyła, jednak jak dotąd nie czuję z ich strony żadnej presji więc próbuję stworzyć jak najwięcej utworów, z których później będę mogła wybrać te najlepsze. (…) Tak samo było i ostatnim razem kiedy grałam Kopciuszka na Broadwayu i ciągle dostawałam telefony “Czy kiedykolwiek planujesz przestać grać Kopciuszka?” – a ja odpowiedziałam w końcu – “No tak. Powinnam pójść w końcu nagrać ten album.”

W tym samym wywiadzie Jepsen przyznała też, że na nowym krążku zamierza eksperymentować ze swoim brzmieniem, a także, że chciałaby w przyszłości wydać materiał utrzymany w stylistyce… folk. Mimo wszystko wygląda jednak na to, że na nowy materiał Carly przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać… Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem artystki jest cyfrowa reedycja jej trzeciego krążka, „E•MO•TION: Side B”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Czekacie na nowy album Carly Rae Jepsen?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus