The Veronicas podzieliły się nowym singlem. Posłuchaj „The Only High”!

Bliźniaczki Lisa i Jessica Origliasso, które tworzą duet The Veronicas, przygotowują piosenki na kolejny długogrający album. Zanim dziewczyny zdradzą szczegóły wydawnictwa zaprezentowały kolejny singiel.

W tym roku dzięki wytwórni Sony Music Entertainment do sprzedaży ma trafić czwarta studyjna płyta The Veronicas, o której na razie mało wiemy. Trzecim singlem zapowiadającym zbliżający się album, po „In My Blood” oraz „On Your Side”, został utwór nazwany „The Only High”. Piosenka premierę miała 2 czerwca i została napisana przez siostry oraz Shelly PeikenSeann Bowe. Do numeru zostanie zrealizowany teledysk, do którego zdjęcia odbędą się w Londynie.

Dorobek artystyczny The Veronicas zamyka płyta nazwana po prostu „The Veronicas”. Wydawnictwo to było promowane m.in. singlami „If You Love Someone” czy „Cruel”.

Udostępnij na Google Plus

1 komentarz

  1. Teledysk bedzie dopiero realizowany w Londynie, nagrania sie jeszcze nie rozpoczely. To co udostepnily siostry to zlepek ujec z backstagu robienia sesji na okladke singla. Prosze o korekte artykulu 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *