Nowy album Halsey od dziś w sprzedaży. Posłuchaj w całości!

Nominowana do Grammy multi – platynowa, tworząca w nurcie alternatywnego popu indywidualistka Halsey powraca z nowym materiałem! Dziś na sklepowych półkach pojawił się jej drugi studyjny album „hopeless fountain kingdom”.

W 2015 roku Halsey zadebiutowała płytą „Badlands”, który przypadł do gustu słuchaczom oraz krytykom. Po dwóch latach piosenkarka powraca z wydawnictwem „hopeless fountain kingdom”. Płyta ukazała się w dwóch wersjach: podstawowej (13 piosenek) oraz deluxe (16 piosenek). Wokalistka nad nowymi utworami pracowała m.in. z Greg Kurstin oraz Benny Blanco.

„hopeless fountain kingdom” promowane jest przez singiel zatytułowany „Now Or Never”„Klip do „Now Or Never” jest ważną częścią długiej narracji, opowiadającej historię dwójki zakochanych ludzi, mimo przeciwności losu.” – opowiada Halsey„Sama piosenka mówi o dwójce niecierpliwych kochanków, ale w kontekście świata hopeless fountain kingdom, stawką jest coś o wiele większego dla tych dwoje.”

Udostępnij na Google Plus

5 komentarzy

  1. Nie sądziłem, ze uda jej się przebić „Badlands”, a jednak!

  2. Taak, rewelacja!

  3. CUDO

  4. Wspaniała <3

  5. Okej..po przesłuchaniu całości mam ochotę krzyczeć : „dlaczego wydawać na single/promo single(niby promo,ale dają trochę mylną zapowiedź albumu,bo to tak naprawdę najsłabsze piosenki z HFK) takie gunwo,przy tak różnorodnym,jakościowym materiale?!”. To prawda NON i EC, czy Strangers są chwytliwe, ale brzmią jak odrzuty Tove Lo, to drugie ujdzie w wersji akustycznej, ale takie LIE,Alone, Bad At Love,czy WCT to popowe petardy,a Sorry zdobywa moje serce autentycznością. Jedyne, do czego się mogę przyczepić to : za krótko. Zamiast upychać tylko preludiów itp. powinna zrobić z nich pełnokrwiste piosenki, już WCT wręcz się prosi o drugie tyle, ile w sumie trwa. Jestem megapozytywnie zaskoczony, bo jednak w przeciwieństwie do singli słuchać tu ją i jej wyjątkowość.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *