Natalia Nykiel na OWF. Zobacz zdjęcia z koncertu

3 czerwca Natalia Nykiel zagrała podczas Orange Warsaw Festival, gdzie po raz pierwszy zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty. Scena namiotowa została wypełniona po brzegi jeszcze przed rozpoczęciem koncertu, nowe utwory zostały przyjęte równie entuzjastycznie, co hity „Bądź duży”, „Error” i „Pół dziewczyna”.

Jak przyznała Natalia pod koniec koncertu, dzięki energii jaką dostała od publiczności to był jeden z najlepszych koncertów, jakie do tej pory zagrała. Możemy się spodziewać, że ten rok na polskiej scenie również będzie należał do Natalii Nykiel. W maju ukazał się jej najnowszy singiel, który jest już mocnym kandydatem do przeboju tego lata. Lada moment ma się ukazać teledysk do utworu, a podczas występu na Orange Warsaw Festival Natalia zapowiedziała że 26 października zagra w Stodole premierowy koncert z nowym materiałem!

Zdjęcia wykonał Paweł Zanio.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus