Matthew Koma prezentuje swój kolejny singiel! Zobacz lyric video do kompozycji “Suitcase”

Amerykański wokalista i autor tekstów Matthew Koma od dłuższego czasu pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku. Po wydanych niedawno singlach „Kisses Back”, “Hard to Love” oraz “Dear Ana”, z których ten pierwszy niespodziewanie dotarł niedawno do 10. miejsca polskiej listy przebojów i zdążył pokryć się złotem, artysta postanowił iść za ciosem i skorzystać z dobrej passy: do sieci trafił właśnie jego kolejny singiel.

Piosenka „Suitcase” jest już czwartym singlem z nadchodzącego debiutanckiego albumu Matthew Komy, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku. Premiera kompozycji odbyła się 16 czerwca poprzez wytwórnię RCA Records oraz Sony Music, a słowa do utworu stworzyli tym razem Nicholas Audino oraz Lewis Hughes. Warto wspomnieć, że kompozycja miała swoją premierę w wersji live jeszcze w 2013 roku, kiedy to Koma wykonał ją podczas występu w ramach The Cherrytree Sessions. Na “Suitcase” w wersji studyjnej fanom przyszło więc czekać aż cztery lata.

Matthew Koma - Suitcase cover

Matthew Koma / RCA Records / Sony Music

Przypomnijmy, że wokalista wydał do tej pory dwie EP-ki, z których ostatnia to „The Cherrytree Sessions” z 2013 roku. Koma miał też okazję wystąpić już przed polską publicznością jako support przed koncertem Ellie Goulding w ramach The Halcyon Days Tour, który odbył się w 2013 roku w warszawskiej Stodole, a już jutro, 17 czerwca, wystąpi w naszym kraju po raz kolejny podczas gali Eska Music Awards 2017. Lyric video do piosenki „Suitcase” możecie zobaczyć poniżej. Czekacie na debiutancki album Matthew Komy?

Udostępnij na Google Plus