Katy Perry wybrała nowy singiel promujący album “Witness”

Bohaterka dzisiejszego wpisu może się póki co poszczycić umiarkowanym sukcesem komercyjnym w tym roku. O ile “Chained to the Rhythm” osiągnął peak na czwartym miejscem, na prestiżowym notowaniu Billboard Hot 100, tak “Bon Appetit” czy “Swish Swish” z dopiero co wydanego albumu “Witness” mieli dość spory problem, by awansować do top40 tejże listy. W momencie, gdy promocja ostatniego tytułu dalej trwa, pojawiła się nowa spekulacja odnośnie wyboru nowego singla.

Wg jednego z redaktorów Billboardu, nową kompozycją, która zostanie wysłana do rozgłośni radiowych jest utwór “Save As Draft“. Zostanie ona wysłana już za tydzień, tj. 26 czerwca. Poniżej publikujemy jego wpis na portalu Twitter:

Decyzja ta może poniektórych dziwić. Nicki Minaj, która gościnnie występuje na “Swish Swish” u Perry  potwierdziła swój udział na NBA Awards – gdzie prawdopodobnie wykona ten właśnie numer. Ponadto na Q&A podczas listening party w Paryżu Katy Perry powiedziała wg fanów, iż klip do SS został już nagrany i czeka na odpowiedni moment na publikacje. Niewykluczone, że promocja obu nagrań będzie przebiegała równolegle – pytanie tylko, czy tą decyzję odpowiednio przemyślano, zważywszy, iż niedawno premierę też miał nowy singiel Calvina Harrisa, w którym to wokalistka się gościnnie udziela.

Tymczasem sam album “Witness” debiutuje na miejscu #1 notowania Billboard 200 z wynikiem 180 tysięcy jednostek (162 tysiące jednostek stanowi sprzedaż płyty), tym samym przebijając ubiegłotygodniowy debiut Halsey z “hopeless fountain kingdom“. Jest to póki co najlepszy kobiecy debiut w tym roku i najlepszy od czasów pojawienia się w sprzedaży “JoanneLady Gagi – jej wynik to 201 tysięcy jednostek, w tym 170 tysięcy ekwiwalentów za sprzedaż krążka).

Recenzję najnowszego wydawnictwa Katy Perry możesz przeczytać tutaj, natomiast odsłuch “Save As Draft” prezentujemy poniżej.

Co sądzicie? Myślicie, że jest to dobry wybór?

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus