Znamy datę premiery nowego singla Fifth Harmony! Gościnnie pojawi się w nim także Gucci Mane

Amerykańska grupa Fifth Harmony już wkrótce powróci z pierwszym oficjalnym singlem ze swojego kolejnego studyjnego albumu. Dziewczyny od jakiegoś czasu pracują nad swoją trzecią wspólną płytą, która według najnowszych informacji utrzymania będzie w stylistyce łączącej urban, pop oraz funk. Promocje związane z kolejnym singlem grupy rozpoczynają się już wkrótce – co wiemy o nowej piosence Fifth Harmony i kiedy będzie można usłyszeć ich nowe nagranie?

Piosenka „Down” zwiastuje najnowszy album grupy Fifth Harmony, który ukazać się ma jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Syco i Epic Records. Zgodnie z dotychczasową praktyką w premierowym kawałku gościnnie pojawi się także znany amerykański raper Gucci Mane. Utwór trafi do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej już w ten piątek, 2 czerwca. Nie ma w tym momencie potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku, jednak będziemy jak zawsze informować Was na bieżąco. Krótki fragment kompozycji pozostawiamy Wam poniżej.

Fifth Harmony - DOWN cover

Fifth Harmony / Syco / Epic Records

Przypomnijmy, że oprócz wspólnych nagrań w studiu każda z członkiń skupiała się ostatnio także na solowych aktywnościach, co po wielu kontrowersjach i zeszłorocznym odejściu z grupy Camili Cabello daje w końcu nadzieję na zmianę polityki wytwórni względem pozostałych dziewczyn. Warto także wspomnieć, że była koleżanka pozostałej czwórki zaprezentowała niedawno swój debiutancki singiel zatytułowany „Crying in the Club”, a już wkrótce wyda także swój pierwszy pełny album. Jesteście ciekawi co tym razem usłyszymy od Fifth Harmony? 

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *