Saszan powraca z nowym materiałem! Zobacz klip do „8 miejsc”

Od jej ostatniego singla minął ponad rok, teraz pod skrzydłami Universal Music Polska Saszan prezentuje nowy utwór „8 Miejsc” wraz z teledyskiem. Do udziału w klipie artystka zaprosiła również bardzo wyjątkowych i ważnych dla siebie gości – swoich fanów.

– „8 miejsc” to utwór, który zaczyna dla mnie wszystko od nowa. Powracam ze świeżą energią, lepszą jakością i mocniejszym charakterem. Tytuł piosenki to metafora doskonałości i nieskończoności, nad którą pracują pary w związkach. Jeśli będziemy się poznawać, będziemy dużo rozmawiać, mimo różnic, upadków i niepowodzeń – znajdziemy w sobie siłę, żeby razem iść dalej.” – tak komentuje singiel sama Saszan.

Muzyczna droga Saszan rozpoczęła się w 2010 roku gdy założyła konto na YouTubie i za namową znajomych zaczęła wrzucać swoje covery. Znalazły one swoich zwolenników na Twitterze i tam zdobyły początki internetowej popularności. Obecnie Saszan króluje w mediach społecznościowych, statystyki mówią same za siebie: 180 tysięcy fanów na FB, 270 tysięcy obserwujących na Instagramie i 103 tysiące obserwujących na Twitterze.

Dayv

Dayv

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

18 komentarzy

 1. SZTOS!

 2. Petardaa!

 3. Podoba mi sie nawet bardzo

 4. HIT LATA!

 5. Miazgaaa❤️

 6. Sztosik!

 7. Czuję hiciora

 8. Najlepsza!

 9. Zajebiste!

 10. To jest świetne❣️

 11. Dziewczyna wie co ma robić i jak ma to robić… Najlepsza jest w niej ta siła,energia i cierpliwość-to sprawia,że to co tworzy jest czymś nie do opisania… Ciągle zaskakuje! A to najważniejsze… Oby tak dalej,trzeba życzyć jej jak najlepiej 🙂 Gratulacje

 12. warto było czekać!

 13. Sztos ❤️

 14. Jest mega! Warto bylo czekac!!

 15. Teledysk ujdzie, ale ta piosenka to jakaś pomyłka…

 16. Sztos ❤

 17. Boze…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *