Sarsa zapowiada album „Pióropusze”. Posłuchaj fragmentów piosenek!

„Pióropusze” to nowy album Sarsy, który swoją premierę będzie miał 26 maja. Znajdziemy na nim dwanaście utworów i trzy bonusy. Jednym z singli promujących wydawnictwo jest utwór „Bronię się”.

Marta Markiewicz, która na scenie występuje jako Sarsa, powraca po dwóch latach z nową muzyką. Jej druga studyjna płyta została zatytułowana „Pióropusze” i na sklepowe półki trafi już w najbliższy piątek (26 maja) dzięki wytwórni Universal Music Polska. Dlaczego tytuł „Pióropusze”? Artystka wyjaśnia: „Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka”. Dziś wokalistka zaprezentowała fanom czterominutowy zwiastun nadchodzącego albumu, w którym możemy usłyszeć fragmenty nowych utworów.

Sarsa zadebiutowała w 2015 roku singlem „Naucz Mnie”, który stał się wielkim hitem oraz zdobył wiele nagród, m.in. Eska Music Awards w kategorii „Najlepszy Hit”.

Udostępnij na Google Plus

9 komentarzy

  1. Szok co

  2. czy świat muzyki już nie dość ostatnio wycierpiał?

  3. 0:40 – 0:52 to tak na serio?…

  4. Jeśli lirycznie będą jak pierwszy singiel, to chyba zwymiotuję.

  5. Okładka kompletnie mi się nie podoba,ale ten zwiastun ogromnie mnie podekscytował, co do muzyki. Brzmi totalnie w punkt!

  6. Ten album to totalny hit 2017 roku !!! Sarsa jest Geniuszem co zrobiła przez nie całe 2 lata ❤

  7. The Fame Pióropusze

  8. Damian Jemielity raczej nie zobacz co było 1 singlem płyty zapomnij a co jest na płycie

  9. Kto to

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *