Lanberry wystąpi jako support przed koncertem Tove Lo w Polsce!

Już 19 czerwca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi Tove Lo. Dziś dowiedzieliśmy się, że supportem przed jej występem będzie… Lanberry! O fakcie poinformowała sama zainteresowana na swoim profilu na Facebooku.

Szwedka odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej „Lady Wood Tour”, który promuje jej drugi studyjny album zatytułowany „Lady Wood”. Dla Lanberry występ przed wokalistką to ogromne przeżycie i spełnienie marzeń, o czym mówi w rozmowie z Popheart.pl: – Marzenia się spełniają! To niesamowite uczucie i szczęście kiedy myślę o tym, że zagram przed artystką, którą podziwiam i uwielbiam. Wiadomość o tym, że zagram support była dla mnie totalną niespodzianką i nadal nie mogę w to uwierzyć! – powiedziała nam na gorąco.

Przypominamy, że 26 maja ukaże się wersja deluxe krążka Lanberry “Lanberry”. Znajdziemy na nim hity Piątek i Zagadka oraz ich anglojęzyczne wersje – Only Human oraz How Do You Like Me Now.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus