Natasza Urbańska powraca! Zobacz jej nowy teledysk

Natasza Urbańska powróciła z nowym materiałem! W sieci pojawił się właśnie nowy teledysk wokalistki do utworu “Na końcu”. Jest to zapowiedź nadchodzącego krążka Nataszy. Obraz do utworu w reżyserii Michała Pańszczyka został zrealizowany przez THEDREAMS STUDIO w przestrzennym i surowym Omanie.

Obdarta z kreacji, po raz pierwszy pozwoliła podejść do siebie bardzo blisko i spojrzeć sobie głęboko w oczy – dosłownie i w przenośni. Teledysk do “Na końcu” opowiada o przeżywaniu miłości, czyli o kwestii tak banalnej, że nikt z nas jej nie potrafi zrozumieć… Na końcu okazuje się więc zawsze, że “Miłość… Nie jest prosta”.

“Na końcu” zapowiada nowy rozdział w muzycznym życiu Urbańskiej. Przypominamy, że jej debiutancka płyta “One” ukazała się na początku 2014 roku. Promowały go single “Muszę odejść”, “Hipnotyzuj mnie”, “Escamillo” i głośne “Rolowanie”. Jak wam się podoba nowa Natasza?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

6 komentarzy

  1. O tym nie da się zapomnieć 😀 😉

  2. Piękna, wszechstronna, zdolna. Ma w życiu pecha jedynie. Dla mnie jedna z najbardziej utalentowanych i pracowitych gwiazd w Polsce.

  3. Bartek Jasik może będzie twoim kolejnym argumentem?

  4. Beznadziejne

  5. Jak to zapomnijcie o “Rolowaniu”? :O

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *