Liam Payne prezentuje swój debiutancki singiel! W piosence “Strip That Down” towarzyszy mu Quavo z trio Migos

Liam Payne, brytyjski wokalista i członek grupy One Direction, oficjalnie powraca ze swoim solowym materiałem. Po zawieszeniu działalności przez zespół każdy z członków skupił się na aktywnościach już na własny rachunek, jednak Payne kazał czekać na siebie fanom najdłużej. Jeszcze jakiś czas temu poznaliśmy szczegóły jego pierwszego solowego singla, a dziś nagranie zadebiutowało w sieci. Posłuchajcie!

Singiel “Strip That Down” jest debiutanckim solowym utworem Liama Payne’a, który trafił do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 19 maja. Gościnnie w piosence pojawia się także jedna trzecia hip-hopowej grupy Migos – raper Quavo. Warto wspomnieć, że za tekst utworu odpowiedzialnych jest łącznie aż piętnaście (!) osób, w tym sam wokalista, producent nagrania oraz Ed Sheeran. Nie ma w tym momencie żadnych informacji dotyczących daty wydania zapowiadanego teledysku, jednak będziemy oczywiście informować o wszystkim na bieżąco.

Liam Payne - "Strip That Down" feat. Quavo cover

Liam Payne / Columbia Records / Capitol Records

Przypomnijmy, że Liam Payne karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Warto wspomnieć, że Payne jest jednocześnie ostatnim ze swojej grupy, który zadebiutował z solowym nagraniem – swoje nagrania zaprezentowali już bowiem Harry StylesNiall Horan oraz Louis Tomlinson, z których ten pierwszy wydał parę dni temu również swój pierwszy albumJak Wam się podoba “Strip That Down”? Warto było czekać?

Udostępnij na Google Plus