Katy Perry wystąpiła w programie „Saturday Night Live”!

Amerykańska wokalistka Katy Perry przygotowuje się do wydania kolejnej płyty, która do sprzedaży trafi już w czerwcu. Tymczasem artystka kontynuuje promocję wydawnictwa i wystąpiła w „Saturday Night Live”.

Czwarty długogrający album Katy Perry został zatytułowany „Witness” i na sklepowych półkach ma się pojawić już 9 czerwca nakładem wytwórni Capitol Records. Wczoraj piosenkarka wystąpiła jako gość specjalny w programie „Saturday Night Live”. Katy zaśpiewała dwie piosenki z nadchodzącej płyty – singiel „Bon Appétit” z zespołem Migos oraz jeszcze świeże „Swish Swish”. Oba występy są dostępne do obejrzenia poniżej.

Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Katy Perry zamyka wydawnictwo „Prism”, które zawiera takie hity jak „Roar” czy „Dark Horse”.


Udostępnij na Google Plus

11 komentarzy

  1. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony swish swish

  2. Świetnie ❣️

  3. Ja czekam, myślę że pobije Zare Larsson 😛

  4. Chce oryginał tej piosenki, tak długo czekam https://www.youtube.com/watch?v=_PI8XAr1lzE

  5. Przyznam się, że nie jestem fanem jej wyglądu w tej erze, ale muzycznie mnie rozwala. Uwielbiam prism ale to jest krok dalej. CTTR było świetne, BA jest świetny bangerem a Swish Swish jest nieźle pokręcone. Wszystko byłoby dla mnie In plus, gdyby nie jej So Miley wannabe wygląd.

  6. Półplejbek to to co na prawdę jej wychodzi xD :v

  7. Naprawdę czekacie na ten album? :-

  8. Ja chyba nie czekam. Tylko CTTR mi sie podoba.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *