Doda jako motyl w teledysku do utworu „Sens”

W piątkowy wieczów w sieci pojawił się nowy teledysk zespołu Virgin do utworu „Sens”. Jest to kolejny singiel z wydanego w listopadzie ubiegłego roku krążka „Choni”. Tekst piosenki napisała Doda, a muzykę skomponowała z pomocą Tomka Luberta.

W ubiegłym roku zespół Virgin, którego wokalistką jest Doda, powrócił po kilkuletniej przerwie z premierowym materiałem. Do tej pory mogliśmy zobaczyć teledyski do singli: „Niebezpieczna kobieta” z filmu „Pitbull” oraz „Kopiuj – wklej”. Podczas półfinałowego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” mogliśmy usłyszeć na żywo wspomniany utwór „Sens”. W tym samym czasie odbyła się premiera teledysku na YouTube.

Jak wam się podoba Doda w roli motyla?

Dayv

Dayv

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

11 komentarzy

  1. Świetny!!!

  2. Cios! Piękna Piosenka, Piękny Teledysk i dużo opowiada! 🙂 Takich Gwiazd jak Doda brakuje w polskim „showbiznesie” 🙂

  3. Obrazek świetny, jednak tekst piosenki jest bardzo pretensjonalny.

  4. Teledysk bardzo fajny ,utwór dobry – ocena 4+

  5. podoba mi sie obrazek do piosenki virgin „sens”

  6. Doceniam to,ze chce sie wyrwac ze starych ram ale mam ambiwalentne uczucia w stosunku do tej piosenki. Wczoraj w tancu z gwiazdami brzmialo to jak tanie disco polo najnizszych lotów. Z teledyskiem brzmi trochę lepiej aczkolwiek pretensjonalnie

  7. super doda

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *