Christina Aguilera zagra w filmie science fiction

Christina Aguilera dołącza do obsady filmu science fiction. Czy będzie miało to wpływ na premierę nowego albumu piosenkarki?

W tym roku mija pięć lat od wydania ostatniego krążka Aguilery. Wokalistka wciąż pracuje w studiu nagraniowym nad następcą albumu “Lotus”, który spotkał się z dość kiepskim przyjęciem ze strony fanów i krytyków. Christina nie ma jednak problemów ze znalezieniem czasu, aby zaangażować się w całkowicie nowy projekt – już 8 maja wejdzie na plan filmu “Zoe”.

“Zoe” wyreżyseruje Drake Doremus (reżyser odpowiedzialny między innymi za film “Przebudzeni” z Kirsten Stewart i Nicholasem Houltem). W filmie obok Christiny Aguilery zagrają: Theo James, Rashida Jones, Miranda Otto, Ewan McGregor i Léa Seydoux.

Przypominamy, że ostatni raz Aguilerę mogliśmy oglądać na ekranie w musicalu “Burleska” z 2010 roku. Wystąpiła również w epizodycznej roli w filmie “Pitch Perfect 2”.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus

5 komentarzy

  1. nowy album też jest w kategorii science fiction 😀

  2. Kryśka zapomniała że jest piosenkarką?

  3. Ja już dawno porzuciłem nadzieje na nowy album. Christina chyba już do końca życia będzie sobie gdzieś bywać i za każdym razem śpiewać ‘Beautiful’.

  4. Nie ma tak jak teledysku do DWUW Gagi

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *