Brat Ariany Grande przedstawia swój debiutancki singiel! Zobacz klip do utworu „Queen”

Amerykańska wokalistka Ariana Grande niewątpliwie stała się w stosunkowo krótkim czasie jedną z największych popowych sensacji ostatnich lat. Dzięki takim hitom jak „Side to Side” czy „Into You” wokalistka ponownie zawładnęła szczytami list przebojów na całym świecie, a jej ostatni krążek zatytułowany „Dangerous Woman” okazał się ogromnym sukcesem. Kariery w muzycznym świecie pozazdrościł najwyraźniej siostrze także Frankie Grande, który kilkanaście dni temu oznajmił światu, że… wydaje debiutancki singiel!

Piosenka „Queen” to debiutancki singiel Frankiego Grande, który zgodnie z jego wcześniejszymi zapowiedziami zadebiutował w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 19 maja. Tego samego dnia trafił do sieci również teledysk zrealizowany do kompozycji w reżyserii Bena Gettingera. Wbrew wcześniejszym przewidywaniom „Queen” okazało się być popową balladą z elementami muzyki country – wykonanie pozostawiamy Wam już natomiast do indywidualnej oceny.

Frankie Grande - Queen cover

Frankie Grande

Warto w tym miejscu wspomnieć, że singiel „Queen” absolutnie nie jest medialnym debiutem starszego brata Ariany, który od 2014 roku aktywnie udzielał się m.in. w różnych musicalach czy amerykańskich programach telewizyjnych. Teledysk do piosenki „Queen” pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej. Czy Frankie faktycznie powinien dalej iść tym tropem i kontynuować karierę wokalisty?

Udostępnij na Google Plus

11 komentarzy

  1. Tragedia. Moje oczy i uszy krwawią.

  2. Zachwyca się nie od dziś Adamem Lambertem i wizerunkiem bardzo ale to bardzo nieudolnie dąży do Adama na scenie (make-up etc.)

  3. Czy tylko ja nie trawie tego gościa i jego ‚muzyki’?

  4. Biedna Ariana. Teraz musi wydac 15x lepszy album niz poprzedni, aby zakryc te rodzinna hanbe 😮

  5. Monika Wójcik Paweł Lech oczu uszu mózgu kąpiel

  6. Nie chcę wyjść na homofoba ale jak na brata Ariany to spodziewałam się czegoś lepszego. Piosenka zalatuje na lata 80 ok ten styl wraca. Ale teledysk jakiś nudny.

  7. Wytrzymałem 30 sekund.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *