Zedd i Alessia Cara w teledysku do singla “Stay”

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Niedawno artysta opublikował nowy singiel, a teraz prezentuje do niego klip.

Nowy album Zedda ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Interscope Records. Zwiastunem nadchodzącego wydawnictwa jest kompozycja “Stay”, która premierę miała 24 lutego. Piosenka jest wynikiem kolaboracji DJ-a z amerykańską wokalistką Alessią Carą, o której jest ostatnio głośno w mediach za sprawą piosenki „Scars to Your Beautiful”. Za warstwę liryczną poza producentem i wokalistką odpowiedzialni byli także Anders Frøen, Linus Wiklund, Noonie Bao oraz Sarah Aarons. Wczoraj (18 kwietnia) w sieci zadebiutował oficjalny teledysk do tego nagrania. Za reżyserię odpowiedzialny jest Tim Mattia.

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album „True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye Sivan, Selena Gomez czy Jon Bellion.

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *