Zagi zaprezentowała teledysk do utworu „Piesek”

Niecałe dwa tygodnie od premiery debiutanckiego albumu „Kilka lat parę miesięcy i 24 dni” Zagi zaprezentowała intrygujący teledysk do utworu „Piesek” pochodzącego z tego krążka. Tajemnicza postać człowieka – psa, zimna noc i światła warszawskiego Mokotowa tworzą niepowtarzalny i zagadkowy klimat. Za produkcję odpowiedzialni są: Piotr Kowalik, który zajął się pełną realizacją i montażem klipu oraz Piotr Pazdyka, odpowiedzialny za oświetlenie.

– Nad scenariuszem do klipu pracowaliśmy kreatywnie wszyscy. Tutaj wielkie dzięki lecą również do Krzyśka Grudzińskiego, który rzucił pomysł i pozwolił nam się nim trochę pobawić. Podczas nagrywania klipu pogoda nas nie rozpiszczała, około 3 w nocy zaczął padać śnieg, połamaliśmy kilka krzeseł, ale bez wątpienia było warto! Zawiązała się między nami wspaniała chemia i praktycznie czytaliśmy sobie w myślach – każdy włożył część siebie do tej historii. Rezultat spełnia moje oczekiwania i jestem ogromnie zadowolona, że mogę się podzielić z moimi słuchaczami teledyskiem, właśnie w takiej formie – mówi Zagi.

„Piesek” to drugi teledysk promujący album.

Dayv

Dayv

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

3 komentarze

  1. Uwielbiam! <3

  2. wspaniala rzecz! oby wiecej takich! Zagi jest jedna z najbardziej niedocenianych postaci na rynku!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *