will.i.am prezentuje teledysk do nowego singla! Zobacz klip do piosenki “FIYAH”

Amerykański raper i producent muzyczny will.i.am wciąż kontynuuje prace nad swoim premierowym materiałem. Artysta jakiś czas temu wystąpił w programie „The Voice UK” i zaprezentował swój nowy utwór, który kilka dni temu trafił w końcu do sprzedaży cyfrowej. To jednak nie koniec, gdyż dziś kompozycja doczekała się również oficjalnego teledysku!

W marcu tego roku will.i.am wystąpił niespodziewanie ze swoim nowym utworem zatytułowanym „FIYAH”, który trafił do sprzedaży cyfrowej 31 marca. Oficjalny teledysk w reżyserii Shadae Lamara Smitha zadebiutował w sieci 2 kwietnia na kanale artysty w serwisie YouTube. Singiel prawdopodobnie zapowiada nową płytę will.i.am’a, jednak nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie miałaby się ona ukazać.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię will.i.am’a zamyka album “#willpower” wydany jeszcze w 2013 roku. Artysta zdradził w międzyczasie, że na swojej kolejnej płycie artystka umieści utwory m.in. z Sią, Tiniem Tempah czy byłą członkinią grupy 2NE1 CL. Teledysk do piosenki “FIYAH” prezentujemy poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *