Posłuchaj „Trochę tu pusto” Kaśki Sochackiej w wersji live

Kaśka Sochacka zaprezentowała swój dobrze znany singiel „Trochę tu pusto” w specjalnej wersji live. Wideo zostało zarejestrowane podczas live sesji w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. To druga w historii Sesja w Kinie Sława, tradycję zapoczątkował Kortez wykonując utwory „Pocztówka z kosmosu” i „Dla mamy” – które łącznie przekroczyły już 4 mln odsłon na YouTubie.

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z południa Polski. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. Unika lakieru do włosów i szpilek. Zdaje się, że jest sobą. „Trochę tu pusto” to jej pierwszy singiel wydany przez Jazzboy Records.

Kaśka Sochacka dała się poznać szerszej publiczności przy okazji udziału w trzeciej edycji programu „Mam Talent!” siódmej odsłonie „Must Be the Music. Tylko muzyka”.

Dayv

Dayv

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *