Margaret zdradza datę premiery nowego albumu!

Małgosia Jamroży, która na scenie występuje jako Margaret, od dłuższego czasu pracuje nad kolejnym albumem, następcą “Add The Blonde”. Artystka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła kiedy możemy spodziewać się nowej płyty.

Margaret ostatnio pojawiła się na gali rozdania polskich nagród muzycznych Fryderyki i podczas wywiadu zdradziła jakie ma muzyczne plany na najbliższe dni i miesiące. Piosenkarka zdradziła serwisowi interia.pl, że jej druga studyjna płyta, która została nazwana “Monkey Business”, do sprzedaży trafi już 2 czerwca. Trzy tygodnie wcześniej, bo 12 maja usłyszymy nowy singiel Margaret zatytułowany “What’d You Do”. Do nagrania został nagrany także teledysk!

Przypomnijmy, że Margaret na swoim koncie ma album “Add The Blonde”, który zawiera takie hity jak “Wasted” czy “Heartbeat” oraz wspólne wydawnictwo z Matt Dusk “Just The Two Of Us”.

Udostępnij na Google Plus

7 komentarzy

  1. czekam na dobry klip, bo trochę kaszana, żeby nagrać od Heartbeat ze trzy numery i do każdego zrobić słaby teledysk.

    • Tylko cmd był słaby przez efekty , elephant , Blue vibes super choć Blue vibes to bardziej piosenka do filmu niż singiel

    • 12 maja po premierze kolejnego singla zobaczymy co będzie tym razem Ale jestem dobrej myśli

    • Blue Vibes jest spoko klipem. Zgadzam się. Tak jak w Heartbeat jest tło. Widocznie proste pomysly wychodza Margaret najlepiej ☺

  2. 2 czerwca? Dua Lipa WHO

  3. nie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *