Idol 5. Poznaliśmy finałową ósemkę!

Wczoraj poznaliśmy finałową ósemkę programu “Idol”, która od przyszłej środy będzie występowała w programach na żywo. Zwycięzca show oprócz 250 tys. złotych nagrody otrzyma także kontrakt płytowy.

“Idol” został reaktywowany przez telewizję Polsat po dwunastu latach. W skład jury weszli Elżbieta Zapendowska (jurorka wszystkich poprzednich czterech edycji), Ewa Farna, Janusz PanasewiczWojtek Łuszczykiewicz. Jeśli jesteście ciekawi co słychać u uczestników poprzednich edycji, odsyłamy was tutaj.

Po castingach do dalszego udziału w programie zaproszono około 120 osób. Po kolejnym etapie – teatralnym wyłoniono najlepszą dwunastkę, która zmierzyła się z występem przed publicznością w warszawskim klubie Stodoła. To właśnie wczoraj jury spośród nich wybrało osiem osób, które od przyszłego tygodnia będą walczyć w odcinkach na żywo. O ich losie decydować będą widzowie za pomocą wysyłanych SMS-ów.

Poniżej występy najlepszej ósemki  z etapu klubowego. Czy wśród tych osób jest wasz faworyt?

Karolina Artymowicz

Mariusz Dyba

Patrycja Jewsienia

Adam Kalinowski

Jakub Krystyan

Maciej Mazur

Adrian Szupke

Angelika Zaworka

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus