Hurts powracają z nowym singlem „Beautiful Ones”! Zobacz teledysk do premierowej kompozycji duetu

Brytyjski duet Hurts, w skład którego wchodzą niezmiennie od lat Adam Anderson i Theo Hutchcraft, pracuje obecnie nad swoim kolejnym studyjnym albumem. Zeszłe miesiące panowie spędzili koncertując w ramach swojej ostatniej trasy, która w lutym i marcu 2016 roku dotarła także do Polski. Teraz pora jednak na rozpoczęcie kolejnej ery wraz z nowym singlem, do którego duet zaprezentował już także oficjalny teledysk!

Piosenka „Beautiful Ones” jest pierwszym singlem z nadchodzącego projektu duetu, który ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Utwór został napisany przez panów we współpracy z Davidem Sneddonem i jest to pierwsza kompozycja od czasu wydanego w 2015 roku albumu „Surrender”. Teledysk w reżyserii Tima Mattia zadebiutował w sieci dzień po premierze singla, 21 kwietnia, na kanale duetu w serwisie Vevo.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Hurts zamyka wspomniany wcześniej album „Surrender”, który trafił do sprzedaży w październiku 2015 roku. Nadchodząca płyta będzie już czwartą w dorobku duetu, który zadebiutował siedem lat temu krążkiem „Happiness”. Z teledyskiem do piosenki „Beautiful Ones” oraz samym utworem dostępnym w serwisie Spotify możecie zapoznać się poniżej. Czekacie na nowy album Hurts?

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *