Harry Styles w premierowym utworze “Sign of the Times”

Brytyjski wokalista i członek grupy One Direction, Harry Styles niedawno ogłosił rozpoczęcie przygotowań do wydania swojego pierwszego albumu. Po zawieszeniu działalności przez zespół każdy z członków skupił się na solowych aktywnościach i wygląda na to, że Harry Styles będzie kolejnym z chłopaków, który niebawem zadebiutuje jako solista. Dziś usłyszeliśmy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty!

“Sign of the Times” został wydany  nakładem Columbia Records i Sony Music. Utwór został wyprodukowany przez Jeffa Bhaskera, a jego tytuł inspirowany był albumem Prince’a “Sign O’ the Times”, który swoją premierę miał dokładnie trzydzieści lat temu. Piosenka Stylesa określana jest jako “pięciominutowe dzieło porównywalne do tych autorstwa Queen oraz innych wielkich gwiazd brytyjskiego rocka lat siedemdziesiątych”.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

13 komentarzy

  1. Jestem na nie.

  2. CUDOWNA

  3. Podoba mi się 🙂

  4. nie podoba mi się

  5. Spodziewałem się dobrego utworu, ale szczerze nie aż tak dobrego! 😀 Wielkie WOW

  6. Ciary! Utwór naprawdę na świetnym poziomie. Spodziewałem się raczej pop papki a tu takie zaskoczenie. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje!

  7. Nudy na pudy. Rozumiem smęty, ale takie z ładną melodią i dobrym wokalem. Tutaj nie ma ani jednego ani drugiego.

  8. Wieczorna Kawa – to tak w temacie dzisiejszej rozmowy 😉

  9. Niesamowity utwór !!! <3

  10. Zajebiste. Tyle w temacie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *